VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Protokół z posiedzenia Jury
III Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz”
z dnia 19 marca 2013 roku

 

Skład Komisji Konkursowej:

Przewodnicząca – mgr Anna Macionek Stańko- artysta plastyk

 Członkowie komisji:

– mgr Małgorzata Mroczkowska, Dyrektor I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku

– mgr Magdalena Sikorska Tokarska- artysta plastyk

– mgr Maciej Jeziórski- artysta plastyk

 

Na konkurs wpłynęły 145 prace z 30 szkół podstawowych i gimnazjów. Prace plastyczne oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe i gimnazja).

W wyniku prac Jury III Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz” nagrodzeni zostali następujący uczniowie: 

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

I miejsce – Wiktoria Dębska, Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach, Szkoła Podstawowa

II miejsce - Natalia Mikołajewska, Szkoła Podstawowa w Drobinie

III miejsce – Oliwia Bugaj, Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku

 

Wyróżnienie:

Aleksander Irzyk Szkoła Podstawowa nr 3  w Płocku

Monika Soczewka, Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

  

GIMNAZJA

 

I miejsce – Anna Jakubowska, Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach, Gimnazjum

II miejsce – Julia Domańska, Publiczne Gimnazjum w Mochowie

III miejsce – Paweł Piórkowski, Gimnazjum w Siecieniu

 

Wyróżnienie:

Magdalena Kowalska, Gimnazjum w Brudzeniu Dużym

Monika Woźniak, Gimnazjum w Staroźrebach

Żaneta Hajn, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu

 

Jury zdecydowało, że z uwagi na wysoki poziom nadesłanych prac dyplomami zostaną uhonorowane wszystkie szkoły biorące udział w konkursie oraz wszyscy nauczyciele uczący plastyki.

 

Na wystawie pokonkursowej prezentowane będą prace z następujących szkół:

  1. Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach, Szkoła Podstawowa
  2. Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
  3. Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku
  4. Szkoła Podstawowa w Słupnie
  5. Szkoła Podstawowa w Rogotwórsku gm. Drobin
  6. Szkoła Podstawowa w Drobinie
  7. Szkoła Podstawowa w Dobrzykowie
  8. Szkoła Podstawowa w Łącku
  9. Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku
  10. Szkoła Podstawowa w Starej Białej
  11. Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
  12. Gimnazjum w Staroźrebach
  13. Zespól Szkół  w Starych Proboszczewicach, Gimnazjum
  14. Publiczne Gimnazjum w Słubicach
  15. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Białotarsku
  16. Publiczne Gimnazjum w Mochowie
  17. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie
  18. Gimnazjum w Sannikach
  19. Publiczne Gimnazjum w Drobinie
  20. Gimnazjum w Szczawinie Kościelnym
  21. ZSZ nr 5 w Płocku, Gimnazjum
  22. Gimnazjum w Dobrzykowie
  23. Gimnazjum w Łącku
  24. Gimnazjum nr 6 w  Płocku
  25. Zespół Szkoły Podstawowej gimnazjum w Lucieniu, Gimnazjum
  26. Gimnazjum w Brudzeniu Dużym
  27. Gimnazjum w Bielsku
  28. Zespół Szkół w Siecieniu, Szkoła Podstawowa
  29. Zespół Szkół w Siecieniu, Gimnazjum
  30. I Prywatne Gimnazjum w Płocku

 

Wystawa pokonkursowa oraz wręczenie nagród odbędzie się dnia 22 marca 2013 roku o godzinie 12.00  w Sali Wystawowej I Prywatnego Liceum Plastycznego  w Płocku, ulica Sienkiewicza 26

 

Członkowie Jury                                          Przewodniczący Jury

mgr Małgorzata Mroczkowska                           mgr Anna Macionek Stańko                

mgr Magdalena Sikorska Tokarska

mgr Maciej Jeziórski